Сіті-Центр у Миколаєві

Сіті-Центр – перший і єдиний торгово-розважальний центр міста Миколаєва.
Хоч відкрилися ми в 2006 році, наша історія починається значно раніше. Сіті -Центр знаходиться на місці запланованого будинку культури великого миколаївського суднобудівельного заводу імені 61 Комунара. Планувався проект будинку культури у вигляді великого корабля, так як історія нашого міста тісно пов’язана з кораблебудівної індустрією. Тепер Сіті – Центр – це надійно пришвартований в центрі міста корабель, побудований і обладнаний за останнім словом техніки і будівельної інженерії.
Сіті- Центр – це величезна територія в 25 000 квадратних метрів, де є все, від супермаркетів, магазинів і бутиків, до салонів стільникового зв’язку, банків та кінотеатрів.
Сіті-Центр – це зона розваг. Тут ви завжди зможете відпочити і відмінно провести дозвілля з друзями. Для любителів активних видів відпочинку завжди відкриті боулінг і більярдний зал. У нас знайдуться розваги навіть для самих маленьких. На території нашого комплексу розташовано безліч магазинів з продажу молодіжного одягу, ювелірних виробів, парфумерії, взуття, оптики та електроніки.

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв,

оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону

[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]