Собор Різдва Богородиці

Храм – це місце для відправлення культу. Але в цих словах міститься всього лише мізерна формулювання. Насправді “храм” дуже багатозначне поняття. Храм – це те місце де людина відкриває душу для діалогу з Богом, для очищення і покаяння. Це архітектура в якій відбився час, яка містить в собі особливий вид енергетики притаманною на моління місця. У ньому іноді виразно, а іноді химерно відбивається стиль епохи і культура народу. У будь-якому випадку це не просте місце!
Собор Різдва Богородиці (Богородична церква). Головний православний храм міста Миколаєва. Побудований в 1800 році. У 1934 році була закрита і відведена під культурний будинок студентів потім передана Миколаївському інструментальному заводу. До і після війни храм систематично руйнувався і розтягували. Відновлений у кінці дев’яностих років минулого століття. Стоїть на перетині Потьомкінських і вулиці Лягіна.
Храм Миколаєва дійсно дуже красивий – повітряні, і в теж час строгі, лінії, барвисті вітражі, а всю цю красу вінчають, що горять в сонячному світлі, великі золоті куполи.
Відпочинок в Миколаєва не залишає байдужим нікого, і ми не будемо виключенням. Заходимо всередину і обомлеваем від тутешньої краси. Крізь барвисті вітражі проникає м’яке сонячне світло, створюючи тим самим, м’яку і затишну атмосферу. А численні ікони да лики святих, роблять це місце духовним серцем Миколаєва. У повітрі витає дух істини, віри і любові Господа, до нас, Його рабам тлінним.

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і

розміщення в готелі Миколаєва по телефону

[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]