Пам’ятник суднобудівникам

Пам'ятник суднобудівникам в Миколаєві
Залишивши готель Миколаєва Адмірал Грейг до вечора, давайте просто погуляти по місту Миколаїв та відчутний незалежну і норовливу атмосферу міста.
Пройдемося по місцевому «Бродвею», де завжди перекрито рух автомобілів. Голова паморочиться від великої кількості ресторанів, нічних клубів, саун, готелів Миколаєва і готельних комплексів.
Майже в самому перетині Ленінського проспекту і пішохідного Бродвею – вулиці Радянській – знаходиться ще одна визначна пам’ятка Миколаєва – пам’ятник суднобудівникам. Він є єдиний свого роду пам’ятником в Україні. Виконаний він у вигляді земної кулі, навколо якого стоять суднобудівники з макетами своїх кораблів. Вони як-ніби кажуть: наші кораблі перетнуть весь земну кулю! І вони мають рацію, адже саме з Миколаєва, вийшла перша українська яхта «Ікар», яка здійснила навколосвітню подорож. А ще раніше, інша яхта миколаївських суднобудівників, перемогла вітрильній регаті навколо Європи, називалася вона «Ореанда».

Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок!
Адміністратор готелю Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону
[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]