Миколаївський обласний музей імені Верещагіна

Ще один музей – Миколаївський обласний музей імені Верещагіна – знаходиться на вулиці Великій Морській, 47.
У музеї представлено більше дев’яти тисяч творів, у тому числі роботи знаменитого баталіста Верещагіна.
Основу колекції склали 148 картин видатного художника- баталіста В. Верещагіна, з ініціативи якого в Миколаєві було створено товариства любителів витончених мистецтв. Найяскравіші його роботи відображають хід бойових дій різних воєн, але найбільшу популярність здобула картина “Апофеоз війни” – протест Верещагіна проти всіх воєн. Центральне місце в експозиції залу Верещагіна займає “Гімалайська трилогія” ( 1880-і рр.), Що належить індійській серії робіт художника. На полотні “Забутий солдат” художник зображує убитого і забутого в горах англійської піхотинця. Широко відома серія “Лист до матері” (1901 р.), три картини з яких знаходяться в експозиції залу. В експозиції – особисті речі художника, обстановка його майстерні.
Також представлені роботи В. Тропініна, О. Венеціанова, К. Брюллова, В. Сєрова та ін.
Однак потрібно звернути увагу і на будівлю музею – це розкішний особняк, побудований у другій половині 19 століття.

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і

розміщення в готелі Миколаєва по телефону

[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]