Костел Святого Йосипа у Миколаєві

Костел Святого Йосипа розташований на вулиці Декабристів, 32.
Католицький храм Святого Йосипа споруджений на кошти парафіян -католиків в 1896 р. за проектом архітектора В. Домбровського. У 1934 р. закрито більшовиками. У сусідній будівлі на території розміщений краєзнавчий музей – один з перших музеїв давнину на території колишньої Російської імперії (заснований у 1803 р., зібрано понад 160 тис. експонатів: предмети античності з Ольвії, інструменти Київської Русі, зброя козацтва та ін.)
Костел виконаний в готичному стилі, але не похмурий. Костел Святого Йосипа в Миколаєві, це не просто пам’ятка, це те місце куди приходиш молитися. Красиві меси, особливо перед Різдвом, рано вранці Рорати. А Пасхальна меса – немає нічого чудесней. З 1992 р. в костьолі відновлені богослужіння. У костелі Святого Йосипа проходять богослужіння кожен день на різних мовах більше російською, в понеділок і четвер на польському, в середу і суботу українською. В останні роки встановлено орган, проходять концерти органної музики. У дворі костелу -колекція кам’яних баб.

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і

розміщення в готелі Миколаєва по телефону

[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]