Каплиця Святого Миколая

Часовня Святого Николая Каплиця Святого Миколая Chapel of St. Nicholas
Якщо дійти до кінця Радянської, а це обов’язково варто зробити. Потрапляєш до виходу на Інгульська набережну, а трохи вище перебувати ще одна визначна пам’ятка Миколаєва – каплиця Святого Миколая. Побудована вона на початку XXI століття на тому місці, де до 1936 року стояв головний собор Миколаєва – Адміралтейський Собор, а його заклав ще сам Потьомкін.
Каплиця Святого Миколая закладена в 2004 р. на площі Леніна в Миколаєві. До революції поруч з цим місцем, на перетині вулиць Адміральській і Радянської, знаходився головний храм Миколаєва – величний Адміралтейський собор. Храм Святого Миколая спроектував архітектор А. Доморацький. Висота від заснування до хреста – 16 метрів.

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок!
Адміністратор готелю Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону
[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]