Перша шлюбна ніч у номері супер-люкс

Готель Адмірал Грейг в центрі Миколаєва є ідеальним місцем, щоб провести першу шлюбну ніч або насолодитися медовим місяцем.

Це звучить очевидно, але так як дуже багато пар сьогодні живуть разом до весілля, вони можуть вирішити заощадити гроші і провести свою першу шлюбну ніч вдома. Не треба! Ви повинні зробити вашу першу шлюбну ніч незабутньою, це ваша перша ніч разом!

Виберіть правильне місце, щоб провести першу ніч феєрично. Якщо ви шукає романтики, то ви можете забронювати номер в готелі Адмірал Грейг Миколаєва. Залиште ваших гостей і зосередьтеся один на одному.

Номер супер-люкс з сауною – місце, де можна побути одним, розслабитися і насолоджуватися товариством один одного.
До ваших послуг комфортна двоспальне ліжко, ванна джакузі, сауна.
Якщо ви зголодніли, ви можете замовити в номер фрукти або закуски з ресторану Шторм.
Настрій можуть підняти аромат квітів, мерехтіння свічок, а також повітряні кулі та інші весільні прикраси номери готелю спеціально для вашої романтичної ночі.
Підготують грунт для романтики пелюстки троянд, які проводять до ліжка і м’яке світло свічок у сауні готелю.

Ніщо не може бути більш особливим, ніж провести першу шлюбну ніч у чудовій романтичній обстановці номери супер люкс готелю Адмірал Грейг.

Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону +38 0512 46 50 88.