Історія Миколаєва

Там, де пекуча степ зустрічається з холодним морем, і сором’язливий Інгул віддає данину величному Південному Бугу, вартоє Миколаїв – місто-покровитель моряків.
Всього лише за 200 років дане дивовижне місце перевтілитися з пустельній степу в процвітаючий мегаполіс кораблебудівників.
Власне, так звана «Верф на Інгулі», закладена Григорієм Потьомкін-Таврійським в 1789 році здобула статус міста і була названа Миколаєвом на честь благодійника всіх моряків, святого Миколая.
у Миколаєва є свій настрій, власний дух - це дух пригоди, дух моря, який можна відчути в тому числі і не виходячи з готелю МиколаєваПізніше граф наказав називати місто Миколаїв на честь взяття фортеці Очаків, що належала туркам, в день святого Миколая. Миколаїв був не просто містом, в якому будувалися кораблі. Тут досить тривалий час знаходився штаб Чорноморського флоту, а до кінця 19 століття Миколаївський порт був третім у країні за обсягом закордонної торгівлі. Суднобудуванню і флоту повністю підпорядковувалося життя міста Миколаїв.

Варто відзначити, що і перший корабель, спущений на воду Миколаєвом, називався «Святий Микола».
у Миколаєва є свій настрій, власний дух - це дух пригоди, дух моря, який можна відчути в тому числі і не виходячи з готелю МиколаєваПерший готель Миколаєва був організований в 1865 році, тоді ж був відкритий торговий порт для зарубіжних кораблів.

15 червня 1902 покинув гавань один з найсильніших кораблів Чорноморського флоту – броненосець «Князь Потьомкін-Таврійський».

Так як 14 липня 1905 броненосець підняв заколот, і робочі Миколаєва надали підтримку повсталим морякам, це все закінчилося глобальними сутичками з районною владою.
у Миколаєва є свій настрій, власний дух - це дух пригоди, дух моря, який можна відчути в тому числі і не виходячи з готелю МиколаєваУ період революції 1917 року Миколаїв отримав ім’я «червонуватий Пітер України».
Місто Миколаїв пережив і окупацію фашистами в роки Великої вітчизняної війни, але відновився успішно. Пережив він і роки перебудови …
Але повернемося в наші дні. В даний момент Миколаїв – основний кораблебудівний мегаполіс України.
Як і у будь-якого міста, у Миколаєва є свій настрій, власний дух – це дух пригоди, дух моря, який можна відчути в тому числі і не виходячи з готелю Миколаєва.

Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону +38 0512 46 50 88.