Вулиця Радянська

Вулиця Радянська є центральною вулицею міста-корабелів Миколаєва
Вулиця Радянська є центральною вулицею міста-корабелів Миколаїв. Частина вулиці Радянській (від площі Леніна до проспекту Леніна) тепер стала пішохідною. Повертаючись до історичних витоків, встомнім, що в 1822 році Павло Федоров (поліцмейстер Миколаєва) запропонував назву поперечної вулиці в Городовий частині старого Миколаєва як Єлисаветградська, так як вона вела до Інгульському мосту через Інгульський спуск, а потім від самого мосту починалася Єлисаветградська дорога. Але цей проект Федорова про найменування вулиці не був затверджений Олексієм Грейгом (військовим губернатором Миколаєва у той час).
Потім, в 1835 році поліцмейстер Автономов Григорій запропонував назву вулиці Соборна, бо тоді початок вулиці знаходилося поряд з Адміралтейський собором Святого Григорія Великої Вірменії.
У другій половині XIX століття вулицю продовжили далі на південь прямо до Каботажного спуску, повз Вавилової дачі. З кінця XIX століття Соборна стала самою основною вулицею міста Миколаїв, а також головним миколаївським торговим центром. Після вбивства Олександра II вулиця деякий час називалася Олександрівською. У пам’ять убитого царя на вулиці була встановлена ​​каплиця, яка, на жаль, не збереглася до наших днів.
І, нарешті, в 1920-му році вулиця була перейменована в Радянську, на честь Рад робітничих, солдатських і селянських депутатів.
Вулиця Радянська є центральною вулицею міста-корабелів Миколаєва
Крокуючи по Ленінському проспекту, варто повернути на вулицю Радянську – найдовша пішохідна вулиця України! Тут розташовується величезна кількість торгових центрів, кафе і ресторанів Миколаєва. Власне дивно, це хіба що не єдина вулиця в Україні, де давні будови Миколаєва успішно змішуються з новенькими, а ля хайтек. Вечерком вся вулиця освітлюється стильним підсвічуванням, що додає їй чарівності і романтики.
Сьогодні, приїжджаючи в місто Миколаїв у справах або на відпочинок, Ви обов’язково прогуляйтеся по нашій гордості – пішохідної вулиці Радянська (від готелю Адмірал Грейг можна швидко дійти пішки до вулиці Радянська – якраз по проспекту Леніна, наприклад).
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію чи у справах? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок у готелі Миколаєва!
Адміністратор готелю Миколаїва Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю Миколаїв, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону +38 0512 46 50 88.