Флотский бульвар

Флотский бульварУ кожного міста, є своя візитна картка. Місце, яке оточують історії та легенди, місце яке запам’ятовується абсолютно всім, хто хоч раз там побував, у Миколаєва – це набережна. Отже, йдемо гуляти на набережну Миколаєва, тут є на що подивитися.
Флотський бульвар – пішохідна набережна, з якої відкривається вражаючий вид на річку Інгул, мости і яхт-клуб. Перше, що кидається в очі це кораблебудівний завод-гігант, оснащений кранами висотою двічі перевершує дев’ятиповерховий будинок, адже саме вони спускають кораблі на воду.
Багато гостей, які приїжджають до Миколаєва на відпочинок або у справах, стверджують, що бульвар чимось схожий на знаменитий Приморський бульвар в Одесі. На Флотському бульварі встановлені пам’ятний знак на честь заснування міста і пам’ятник соратнику князя Потьомкіна полковнику Фалєєву, який власне і керував будівництвом міста. Ще один пам’ятник – пам’ятник адміралу Макарову – можна знайти на іншому кінці Флотського бульвару.
Надивившись на краси набережній, насолодившись цією прекрасною грою фарб на небі, повертаємося в готель Миколаєва Адмірал Грейг, щоб вдихнути цей химерний повітря Миколаєва, в якому змішалися сухі запахи степів і запах солоного моря.

Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок!
Адміністратор готелю Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону
[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]