Дитяче містечко «Казка»

У дитячого містечка «Казка» по вулиці Днкабрістов, 38а своєї поштової марки немає, але є тисячі шанувальників і шанувальниць.
Цей дитячий розважальний комплекс називають українським Діснейлендом.
Кожна споруда в ньому пов’язана з якою-небудь казкою чи фольклорним героєм.
Дитяче містечко «Казка» – це невеликий парк загальною площею 2,5 га, відкриття якого відбулося 19 травня 1982 року. Це у своєму роді унікальний парк, побудований методом народної будови за участю будівельників, художників, скульпторів, монументалістів. Дитяче містечко – це не тільки музей всіх видів художнього та декоративно – прикладного мистецтва, це ще й дендропарк з екзотичними рослинами (тюльпанове дерево, павловнія, гінго, айлант, біота, будлеи, вейгела, гібіскус, дейція, піроканти, дрік і багато інших) . Дитяче містечко «Казка» – це єдиний в Україні культурно – ігровий комплекс, в якому втілена ідея цілеспрямованої роботи з всебічного виховання та розвитку підростаючого покоління. Як і все нове і цікаве, «Казка» залучила людей творчих, які люблять і розуміють дітвору. Різноманітні свята, конкурси та фестивалі різних рівнів, і просто ігрові програми збирають велику кількість учасників. Подивитися на диво – містечко приїжджають гості з різних країн світу, а також з усіх куточків України. Бюджетна установа «Культурно – ігровий комплекс Дитяче містечко« Казка »в 2009 році був визнаний одним із« 7 чудес Миколаєва ».

Що подивитися в Миколаєві:
Nikolaev attractions, пам’ятники, ресторани, бари, торгово-розважальні центри.
Де зупинитись в Миколаєві:
Ви приїхали до Миколаєва відпочити на екскурсію? Тоді чекаємо вас в готелі Миколаєва – готелі класу люкс Адмірал Грейг! Ми організуємо вам незабутній і супер-комфортний адміральський відпочинок!
Адміністратор готелю Адмірал Грейг відповість на всі ваші запитання щодо бронювання готелю, оплати номерів і розміщення в готелі Миколаєва по телефону
[title h3=”title_blue”]+38 0512 46 50 88.[/title]